Цифрові інструменти в умовах обмеженого доступу для підтримки психічного благополуччя

Уже понад рік у нашій державі триває війна. Збройний конфлікт  продовжується, що змушує тисячі сімей прийняти рішення або виїхати на  безпечну територію, або залишитися часто без світла, мобільного зв’язку, без  доступу до інтернету.

Умови обмеженого доступу можуть викликати в людей відчуття стресу,  тривоги та ізольованості. Ці виклики можуть погіршити стан психічного  здоров’я та спричинити психологічні проблеми, як-от депресія, тривожні  розлади.

На допомогу практичному психологу стають інформаційні технології та  цифрові інструменти, які спрямовані на збереження та підтримання  психологічного здоров’я усіх верств населення, особливо в умовах  обмеженого доступу.

Мобільні застосунки виступають як додатковий інструмент допомоги  практичному психологу для організації підтримки психічного здоров’я всіх  учасників та учасниць освітнього процесу. Смартфони надають нам змогу  завантажувати застосунки, які допомагають подолати виклики сьогодення та  впоратися зі стресом, тривогою, депресивними станами тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *