<БЕЗПЕКА ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА З ДОПОМОГОЮ ПРОЄКТУ "КРОК"

Практичний психолог нашого закладу Ліля Романівна Гунько взяла участь у Марафоні “КРОК проти насильства” з використанням навчальної web-гри «Твоя демо версія складних рішень». Учасниками проєкту «КРОК» є шкільні психологи України та здобувачі освіти різної вікової категорії.
«Крок» — освітня гра з протидії насильству, що впроваджується ГО «ЕТ СЕТЕРА» за сприяння Програми розвитку ООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та реалізується у співпраці зі студією онлайн-освіти “EdEra”, молодіжним центром “Lviv open lab”, Національним університетом «Острозька академія», ГО «Рада жінок Донеччини» та Відділом освіти, молоді та спорту Острозької міської ради”.
Web-гра – це новий унікальний інструмент у роботі з дітьми, який поєднує у собі казкотерапевтичні методики і гейміфікацію, що дає змогу дитині у ненав’язливий спосіб:
навчитися ідентифікувати ситуації з проявами насильства;
зрозуміти які дії виконувати, у ситуаціях з проявами насильства;
усвідомити, що подібне трапляється, незалежно від дій та особистості дитини;
пережити демо-стресову ситуацію у грі, щоб не оцінювати негативно себе та свої емоції у випадку потрапляння у ситуації з насильством.
Дякуємо розробникам та усім, хто доклався до створення та запуску гри – вагомої сходинки для формування безпечного шкільного середовища!

КРОК_etc.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *